Prstové autíčko Track

Zostrojte si svoj vlastný športiak a zažite ozajstné vzrušenie z divokej jazdy! Prstové autíčka Modarri sú navrhnuté tak, aby reagovali na pohyb vašej ruky. Majú realistické nápravy prepojené skutočnými pružinami a závesmi, preto s nimi môžete jazdu naozaj naplno precítiť. Jednotlivé autíčka majú tiež vzájomne kompatibilné dielce, takže je zábava ... pri ich kombinovaní naozaj nekonečná. Balenie obsahuje 12 dielcov na zostrojenie jedného závodného autíčka a špeciálny skrutkovač na doťahovanie matíc.  Vhodné pre deti od 8 rokov.

čítať viac čítať menej

24.90€

Momentálne nedostupné

24.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Zostrojte si svoj vlastný športiak a zažite ozajstné vzrušenie z divokej jazdy! Prstové autíčka Modarri sú navrhnuté tak, aby reagovali na pohyb vašej ruky. Majú realistické nápravy prepojené skutočnými pružinami a závesmi, preto s nimi môžete jazdu naozaj naplno precítiť. Jednotlivé autíčka majú tiež vzájomne kompatibilné dielce, takže je zábava pri ich kombinovaní naozaj nekonečná.

Balenie obsahuje 12 dielcov na zostrojenie jedného závodného autíčka a špeciálny skrutkovač na doťahovanie matíc. 

Vhodné pre deti od 8 rokov.

SKU 1150667
Značka Modarri
Krajina pôvodu USA
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 863952011506
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško