Prstové autíčko Dirt Deluxe

Zostrojte si svoj vlastný športiak a zažite ozajstné vzrušenie z divokej jazdy! Prstové autíčka Modarri sú navrhnuté tak, aby reagovali na pohyb vašej ruky. Majú realistické nápravy prepojené skutočnými pružinami a závesmi, preto s nimi môžete jazdu naozaj naplno precítiť. Jednotlivé autíčka majú tiež vzájomne kompatibilné diely, takže je zábava ... pri ich kombinovaní naozaj nekonečná.Balenie obsahuje 12 drevených dielov na zostrojenie jedného závodného autíčka a špeciálny skrutkovač na doťahovanie matíc.Vhodné pre deti od 8 rokov.Rozmery: 22 x 25 cm

čítať viac čítať menej

29.90€

Dostupné ihneď

Garantujeme doručenie do Vianoc na objednávky dokončené do 18.12. 12:00

29.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Zostrojte si svoj vlastný športiak a zažite ozajstné vzrušenie z divokej jazdy! Prstové autíčka Modarri sú navrhnuté tak, aby reagovali na pohyb vašej ruky. Majú realistické nápravy prepojené skutočnými pružinami a závesmi, preto s nimi môžete jazdu naozaj naplno precítiť. Jednotlivé autíčka majú tiež vzájomne kompatibilné diely, takže je zábava pri ich kombinovaní naozaj nekonečná.

Balenie obsahuje 12 drevených dielov na zostrojenie jedného závodného autíčka a špeciálny skrutkovač na doťahovanie matíc.

Vhodné pre deti od 8 rokov.

Rozmery: 22 x 25 cm

SKU 1171478
Značka Modarri
Krajina pôvodu USA
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 863952011322
Kód produktu 371 19017
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško