Prsteň Motýľ

Prsteň so motýľom je krásnym doplnkom pre každú malú princeznú. Dajte svojej dcérke originálnu ozdobu a nechajte ju, nech vynikne na slávnostnú príležitosť aj v bežný deň.

2.20€

Momentálne nedostupné

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

2.20€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Prsteň so motýľom je krásnym doplnkom pre každú malú princeznú. Dajte svojej dcérke originálnu ozdobu a nechajte ju, nech vynikne na slávnostnú príležitosť aj v bežný deň.
Značka Souza for Kids
Krajina pôvodu Indonézia
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 8718144585988
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Souza for Kids
Souza for kids ® je holandskou značkou, ktorá sa orientuje predovšetkým na hravé oblečenie pre deti (párty, karneval a pod.) a doplnky k oblečeniu. Ústrednou myšlienkou Souzy pre deti je stimulovať detskú predstavivosť pri obliekaní a tým prispieť k rozvoju kreativity a schopnosti sa vedieť hrať kooperatívne. Na prvé miesto pri navrhovaní a vyrábaní kladú bezpečnosť, praktickosť, pohodlie a kreatívnu hru plnú zábavy. Souza pre deti bola založená v roku 1998 Angeliekou Clercx – de Jager, ktorá v tom čase žila so svojou rodinou mimo Holandsko. Vďaka tomu, že mala profesionálne skúsenosti z výroby detského a dojčenského oblečenia, rozhodla sa, že urobí niečo pre svoje deti. Ostatní rodičia spolužiakov Angeliekovej detí boli tak nadšení, že nápad sa okamžite ujal a neskôr musela nájsť miestnu krajčírku, ktorá by s ňou držala krok, aby stíhali vyrábať aj pre ostatné deti. Postupne sa začala zúčastňovať rôznych predajných akcií v meste a keď už začali byť výrobky skutočne populárne, Angelieka presunula výrobu aj do zahraničia. V roku 2004 sa Angelieka vrátila so svojou rodinou do Holandska, kedy už Souza for Kids mala charakter distribučnej spoločnosi a profesionálneho podnikania. A vzhľadom k veľkému nárastu spoločnosti začal vo firme Souza For Kids® pracovať aj Angeliekin manžel.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou