Profesionálne vlasové štúdio

Francúzska značka Buki prichádza s profesionálnym vlasovým štúdiom, ktoré nemôže chýbať u žiadneho malého kaderníka. Profesionálnu stylingovú hlavu s realisticky vyzerajúcimi vláskami je možné pripevniť o povrch pomocou svorky, vďaka ktorej bude pevne držať na svojom mieste, zatiaľ čo deti tvarujú účes. Sada obsahuje 15 skutočných doplnkov vrátane kefy, hrebeňa, ... sponiek do vlasov, čelenky, predlžovacích pásikov a mnoho ďalšieho. Súčasťou balenia je tiež návod na vytvorenie až 30 účesov, ktoré sú krok za krokom jednoducho vysvetlené.Vaše deti vďaka sade dokážu trénovať rôzne účesy na bábike a neskôr aj na svojich vláskoch. Rozmery balenia: 29 x 20 x 28 cmOdporúčaný vek: 7 rokov a viac

čítať viac čítať menej

47.43€

Bežná cena 48.90€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Francúzska značka Buki prichádza s profesionálnym vlasovým štúdiom, ktoré nemôže chýbať u žiadneho malého kaderníka.

Profesionálnu stylingovú hlavu s realisticky vyzerajúcimi vláskami je možné pripevniť o povrch pomocou svorky, vďaka ktorej bude pevne držať na svojom mieste, zatiaľ čo deti tvarujú účes.

Sada obsahuje 15 skutočných doplnkov vrátane kefy, hrebeňa, sponiek do vlasov, čelenky, predlžovacích pásikov a mnoho ďalšieho. Súčasťou balenia je tiež návod na vytvorenie až 30 účesov, ktoré sú krok za krokom jednoducho vysvetlené.

Vaše deti vďaka sade dokážu trénovať rôzne účesy na bábike a neskôr aj na svojich vláskoch.

Rozmery balenia: 29 x 20 x 28 cm

Odporúčaný vek: 7 rokov a viacSKU 1175273
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 7 rokov
EAN 3700802103042
Kód produktu 253.5422
Upozornenia Vhodné pre deti od 7 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu trochu líšiť.
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou