Profesionálne vlasové štúdio

Profesionálne vlasové štúdio pre všetkých detských milovníkov vlasového stylingu. Je ideálne na tréning jemnej motoriky a koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj sústredenosti, trpezlivosti, vizuálneho vnímania či predstavivosti a kreativity.Tvorí ho hlava bábiky s realisticky vyzerajúcimi vlasmi a príslušenstvom. Hlavu je možné pripevniť o povrch stola pomocou svorky, vďaka ... ktorej bude pevne držať na svojom mieste.Sada obsahuje 15 skutočných vlasových doplnkov vrátane kefy, hrebeňa, sponiek do vlasov, čelenky, predlžovacích pásikov a iného. Súčasťou balenia je aj ilustrovaný návod k vytvoreniu až 30 účesov.Rozmery balenia: 29 x 20 x 28 cm

čítať viac čítať menej

47.92€

Bežná cena 48.90€

Dostupné ihneď

48.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Profesionálne vlasové štúdio pre všetkých detských milovníkov vlasového stylingu. Je ideálne na tréning jemnej motoriky a koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj sústredenosti, trpezlivosti, vizuálneho vnímania či predstavivosti a kreativity.

Tvorí ho hlava bábiky s realisticky vyzerajúcimi vlasmi a príslušenstvom. Hlavu je možné pripevniť o povrch stola pomocou svorky, vďaka ktorej bude pevne držať na svojom mieste.

Sada obsahuje 15 skutočných vlasových doplnkov vrátane kefy, hrebeňa, sponiek do vlasov, čelenky, predlžovacích pásikov a iného. Súčasťou balenia je aj ilustrovaný návod k vytvoreniu až 30 účesov.

Rozmery balenia: 29 x 20 x 28 cmSKU 1175273
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 7 rokov
EAN 3700802103042
Kód produktu 253.5422
Upozornenia Vhodné pre deti od 7 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu trochu líšiť.
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško