Profesionálne nechtové štúdio

Profesionálne nechtové štúdio pre všetkých detských milovníkov manikérskych prác.Sada obsahuje 8 farebných lakov na nechty, nechtovú stanicu s osvetlením, ventilátor na sušenie, lupu, trblietky či samolepiace ornamenty na dozdobenie nechtov.Set sa vyznačuje kvalitným prevedením a aj samotný obsah vrátane príslušenstva je maximálne bezpečný - spĺňa prísne hygienické požiadavky a zdravotné ... štandardy.Súčasťou balenia je aj podrobný ilustrovaný návod na tvorbu až 30 nechtových dizajnov. Sušička funguje aj ako osvetlenie a na svoj chod potrebuje 2 LR06 batérie (AA), ktoré však nie sú súčasťou balenia.Rozmery balenia: 30 x 30 x 15 cm

čítať viac čítať menej

33.85€

Bežná cena 34.90€

Dostupné na predajni

34.90€

Rezervujte v 7 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Profesionálne nechtové štúdio pre všetkých detských milovníkov manikérskych prác.

Sada obsahuje 8 farebných lakov na nechty, nechtovú stanicu s osvetlením, ventilátor na sušenie, lupu, trblietky či samolepiace ornamenty na dozdobenie nechtov.

Set sa vyznačuje kvalitným prevedením a aj samotný obsah vrátane príslušenstva je maximálne bezpečný - spĺňa prísne hygienické požiadavky a zdravotné štandardy.

Súčasťou balenia je aj podrobný ilustrovaný návod na tvorbu až 30 nechtových dizajnov.

Sušička funguje aj ako osvetlenie a na svoj chod potrebuje 2 LR06 batérie (AA), ktoré však nie sú súčasťou balenia.

Rozmery balenia: 30 x 30 x 15 cm

SKU 1173527
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3700802101307
Kód produktu 253.5404
Upozornenia Vhodné pre deti od 8 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Používať pod priamym dohľadom dospelej osoby. Obsahuje ostré predmety. Obal uchovajte pre ďalšie použitie. HORĽAVÉ: Nepoužív
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško