Profesionálne krajčírske štúdio

Šijací stroj pre úplných detských začiatočníkov so záujmom o ručné práce a módu. V prvom kroku ťa oboznámi s jeho používaním, v druhom ťa naučí základom šitia. Manipulácia so strojom je jednoduchá, obsahuje 2 integrované rýchlosti šitia a dá sa na ňom nastaviť aj napätie šitia.Sada obsahuje: krajčírsky meter, krajčírske a ... zúbkované nožnice, 2 kovové cievky na spodnú niť, 2 cievky s niťami, škatuľku so špendlíkmi, ihly do šijacieho stroja, pomôcku na navliekanie nite, strihy a materiál, ktoré budeš potrebovať na zhotovenie 4 rôznych projektov. Súčasťou balenia je aj ilustrovaný návod s odkazmi na QR kódy a linky k videonávodom.Šijací stroj vyžaduje pripojenie do el. energie cez sieťový adaptér, ktorý je súčasťou balenia.Rozmery balenia: 33 x 20 x 25 cm

čítať viac čítať menej

67.80€

Bežná cena 69.90€

Momentálne nedostupné

69.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Šijací stroj pre úplných detských začiatočníkov so záujmom o ručné práce a módu. V prvom kroku ťa oboznámi s jeho používaním, v druhom ťa naučí základom šitia. 

Manipulácia so strojom je jednoduchá, obsahuje 2 integrované rýchlosti šitia a dá sa na ňom nastaviť aj napätie šitia.

Sada obsahuje: krajčírsky meter, krajčírske a zúbkované nožnice, 2 kovové cievky na spodnú niť, 2 cievky s niťami, škatuľku so špendlíkmi, ihly do šijacieho stroja, pomôcku na navliekanie nite, strihy a materiál, ktoré budeš potrebovať na zhotovenie 4 rôznych projektov. Súčasťou balenia je aj ilustrovaný návod s odkazmi na QR kódy a linky k videonávodom.

Šijací stroj vyžaduje pripojenie do el. energie cez sieťový adaptér, ktorý je súčasťou balenia.

Rozmery balenia: 33 x 20 x 25 cmSKU 1173565
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3700802102441
Upozornenia Vhodné pre deti od 8 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Používajte pod priamym dohľadom dospelej osoby. Obsahuje ostré predmety. Hračku používajte len s adaptérom, ktorý je poskytn
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško