Prívesok svietiaci v tme

Unikátny silikónový kreatívny panel v tvare kruhu, slúžiaci ako prívesok, ozvláštni každú detskú tašku či batoh, no je ho možné použiť aj ako kľúčenku. Svieti dokonca v tme.Na jeho prednej strane sú k dispozícii 4 silikónové body vhodné na ozdobenie obrázkovými multipixelmi, ktoré sa dajú jednoducho meniť.Prívesok visí na nerezovej retiazke ... s karabínkou, v dĺžke 4,5 cm.Hmotnosť: 4 gHrúbka / priemer prívesku: 0,5 cm / 2,5 cmSúčasť balenia: 4 multipixely s obrázkami

čítať viac čítať menej

2.02€

Bežná cena 2.10€

Dostupné ihneď

2.10€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Unikátny silikónový kreatívny panel v tvare kruhu, slúžiaci ako prívesok, ozvláštni každú detskú tašku či batoh, no je ho možné použiť aj ako kľúčenku. Svieti dokonca v tme.

Na jeho prednej strane sú k dispozícii 4 silikónové body vhodné na ozdobenie obrázkovými multipixelmi, ktoré sa dajú jednoducho meniť.

Prívesok visí na nerezovej retiazke s karabínkou, v dĺžke 4,5 cm.

Hmotnosť: 4 g

Hrúbka / priemer prívesku: 0,5 cm / 2,5 cm

Súčasť balenia: 4 multipixely s obrázkamiSKU 1175435
Značka Pixie Crew
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 702811691896
Kód produktu 726.PXX-05-98
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško