Prívesok na kľúče Motýlik

Krásny a praktický prívesok - kľúčenka s usmievavým motýlikom, pevnou karabínkou a vyťahovacou šnúrkou  - ideálny doplnok celkom prvého zväzku kľúčov vašej ratolesti.Detské prívesky na kľúče nemeckej značky Haba vynikajú vysoko kvalitným prevedením, atraktívnym dizajnom aj stopercentne netoxickými materiálmi. Stratiť kľúče je s nimi takmer nemožné.Materiál: PVC, kovRozmery: 8 cm

4.84€

Bežná cena 4.99€

Dostupné ihneď

4.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Krásny a praktický prívesok - kľúčenka s usmievavým motýlikom, pevnou karabínkou a vyťahovacou šnúrkou  - ideálny doplnok celkom prvého zväzku kľúčov vašej ratolesti.

Detské prívesky na kľúče nemeckej značky Haba vynikajú vysoko kvalitným prevedením, atraktívnym dizajnom aj stopercentne netoxickými materiálmi. Stratiť kľúče je s nimi takmer nemožné.

Materiál: PVC, kov

Rozmery: 8 cm

SKU 1160167
Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4010168210407
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje dlhé šnúry/ reťaze, nebezpečenstvo uškrtenia.
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško