Prívesok na cumlík Srdiečka

Hravá detská ozdoba - prívesok na cumlík v podobe krásnych srdiečok. Vďaka nej cumlík nikdy nebude ďaleko a vždy zostane tam, kam patrí. Retiazky s dĺžkou 22 cm sú praktickým doplnkom každodenného života dieťatka. Táto jednoduchá hračka pre najmenších stimuluje zmyslové vnemy a podnecuje deti k nadobúdaniu prvých motorických zručností.Prívesok ... stačí jednoducho upevniť na akýkoľvek dudlík a prichytiť klipsňou o odev či iný záchytný bod. Je vyrobený z prírodných materiálov bez použitia toxických látok.

čítať viac čítať menej

9.60€

Bežná cena 9.90€

Dostupné ihneď

9.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Hravá detská ozdoba - prívesok na cumlík v podobe krásnych srdiečok. Vďaka nej cumlík nikdy nebude ďaleko a vždy zostane tam, kam patrí. Retiazky s dĺžkou 22 cm sú praktickým doplnkom každodenného života dieťatka. Táto jednoduchá hračka pre najmenších stimuluje zmyslové vnemy a podnecuje deti k nadobúdaniu prvých motorických zručností.

Prívesok stačí jednoducho upevniť na akýkoľvek dudlík a prichytiť klipsňou o odev či iný záchytný bod. 

Je vyrobený z prírodných materiálov bez použitia toxických látok.

SKU 1175112
Značka Haba
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 4010168242613
Kód produktu 36.304631
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško