Prívesok na cumlík Pink Mint

Prívesok na cumlík v nádherných pastelových odtieňoch jemnej ružovej a mätovej s korálkami z potravniárskeho silikónu. Priviažte cumlík, hryzátko alebo inú obľúbenú hračku na jeden koniec a druhý koniec pripevnite na oblečenie, prikrývku či kočík. Klipsňa z nehrdzavejúcej ocele má plastovú vložku na ochranu tkaniny.100% potravinársky silikón bez obsahu BPA, ... PVC, ftalátov, olova a kadmia, testované v laboratóriách. Pre dodatočnú úľavu pri prerezávaní zúbkov môžete schladiť

čítať viac čítať menej

15.90€

Dostupné ihneď

15.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Prívesok na cumlík v nádherných pastelových odtieňoch jemnej ružovej a mätovej s korálkami z potravniárskeho silikónu. Priviažte cumlík, hryzátko alebo inú obľúbenú hračku na jeden koniec a druhý koniec pripevnite na oblečenie, prikrývku či kočík. Klipsňa z nehrdzavejúcej ocele má plastovú vložku na ochranu tkaniny.

100% potravinársky silikón bez obsahu BPA, PVC, ftalátov, olova a kadmia, testované v laboratóriách. Pre dodatočnú úľavu pri prerezávaní zúbkov môžete schladiť

SKU 1174780
Značka Loulou Lollipop
Krajina pôvodu Kanada
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 628055626428
Kód produktu 732.6428
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško