Príšerky na prsty

Robustné obojstranné maňušky sú mimoriadne odolné aj na manipuláciu s malými rukami. Sú výborné na rozvoj pozornosti, koncentrácie, ale aj audiovizuálneho vnímania a imaginárneho myslenia. Hodia sa na tvorbu skupinového bábkového divadla. Maňušky sú tiež užitočným spoločníkom pre rodičov na odvrátenie pozornosti dieťaťa od rozrušenia, plaču či zlej nálady. Pre ... väčšie deti sú vhodné na rozvoj fantázie a predstavivosti, ako aj schopnosti vytvoriť zrozumiteľný a chronologický príbeh. Balenie obsahuje 6 samostatných príšeriek.Materiálové zloženie: z 90% recyklovaný papier, bez obsahu ftalátov, potlačený zdravotne nezávadnými atramentmiRozmery balenia: 20 x 30 cm

čítať viac čítať menej

4.83€

Bežná cena 6.90€

Dostupné ihneď

6.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Robustné obojstranné maňušky sú mimoriadne odolné aj na manipuláciu s malými rukami. Sú výborné na rozvoj pozornosti, koncentrácie, ale aj audiovizuálneho vnímania a imaginárneho myslenia. Hodia sa na tvorbu skupinového bábkového divadla.

Maňušky sú tiež užitočným spoločníkom pre rodičov na odvrátenie pozornosti dieťaťa od rozrušenia, plaču či zlej nálady. Pre väčšie deti sú vhodné na rozvoj fantázie a predstavivosti, ako aj schopnosti vytvoriť zrozumiteľný a chronologický príbeh.

Balenie obsahuje 6 samostatných príšeriek.

Materiálové zloženie: z 90% recyklovaný papier, bez obsahu ftalátov, potlačený zdravotne nezávadnými atramentmi

Rozmery balenia: 20 x 30 cm

SKU 1170476
Značka Mudpuppy
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 9780735332294
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Mudpuppy
Americká značka MUDPUPPY má na konte bezmála 180 ocenení. Dôvodom je ich originalita, nápaditý dizajn a edukačná hodnota. Puzzle, skladačky a spoločenské hry Mudpuppy sa predávajú v obchodoch najprestížnejších múzeí sveta. Deťom dokážu zábavne a zrozumiteľne priblížiť okrem abecedy, čísel, geografie či ríše zvierat aj také témy, ako je pop-art, surrealizmus či feminizmus.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško