Prilba Micro LED Metalic Blue S (48-53 cm)

Vizuálne lákavá bezpečnostná prilba pre deti s nastaviteľnou veľkosťou pomocou upínacieho kolieska, je vhodná pre jazdu na kolobežke, detskom odrážadle, kolieskových korčuliach, alebo na skateboarde. Vybavená je vnútorným EPS polstrovaním, ktoré zaisťuje väčší komfort a bezpečnosť, LED svetlom s troma režimami (2x blikanie, 1x svietenie), vymeniteľnou batériou a ôsmimi vetracími ... otvormi pre kvalitné odvetrávanie detskej hlavičky.Materiálové zloženie: tvrdený plast a EPS polstrovanieHmotnosť: 230-280 gUpozornenie: Pri výbere prilby odporúčame zmerať obvod hlavy dieťaťa a podľa nameraných hodnôt vybrať správnu veľkosť.

čítať viac čítať menej

37.90€

Dostupné ihneď

37.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Vizuálne lákavá bezpečnostná prilba pre deti s nastaviteľnou veľkosťou pomocou upínacieho kolieska, je vhodná pre jazdu na kolobežke, detskom odrážadle, kolieskových korčuliach, alebo na skateboarde.

Vybavená je vnútorným EPS polstrovaním, ktoré zaisťuje väčší komfort a bezpečnosť, LED svetlom s troma režimami (2x blikanie, 1x svietenie), vymeniteľnou batériou a ôsmimi vetracími otvormi pre kvalitné odvetrávanie detskej hlavičky.

Materiálové zloženie: tvrdený plast a EPS polstrovanie

Hmotnosť: 230-280 g

Upozornenie: Pri výbere prilby odporúčame zmerať obvod hlavy dieťaťa a podľa nameraných hodnôt vybrať správnu veľkosť.

SKU 1174927
Značka Micro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 7640170575019
Kód produktu 160.AC2082
Upozornenia Prilba by nemala byť používaná deťmi pri horolezectve, alebo iných aktivitách, pri ktorých hrozí riziko zavesenia, alebo zachytenia hlavy.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško