Prilba Micro Candy Pink M (53-58 cm)

Detská bezpečná prilba značky Micro s nastaviteľnou veľkosťou pomocou otočného kolieska. Prilba je vhodná na jazdu na kolobežke, detskom odrážadle, bicykli, kolieskových korčuliach, skateboarde a podobných športoch. Extra polstrovanie vo vnútri prilby slúži pre väčšie pohodlie a bezpečnosť. 11 vetracích otvorov zaistí kvalitné odvetrávanie hlavy. Pri výbere prilby vám doporučujeme zmerať obvod ... hlavy dieťaťa a podľa nameraných hodnôt vybrať správnu veľkosť. V súlade s normou Európskej únie: EN1078Vonkajší materiál: tvrdený plastVnútorný materiál: bezpečnostná výplň - EPSOdvetrávacie otvory: 11Zaistenie pod bradou: nastaviteľná plastová prackaHmotnosť: 420 gVeľkost M: 53 - 58 cm nastaviteľná kolieskom

čítať viac čítať menej

32.90€

Dostupné ihneď

32.90€

Rezervujte v 5 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Detská bezpečná prilba značky Micro s nastaviteľnou veľkosťou pomocou otočného kolieska. Prilba je vhodná na jazdu na kolobežke, detskom odrážadle, bicykli, kolieskových korčuliach, skateboarde a podobných športoch. Extra polstrovanie vo vnútri prilby slúži pre väčšie pohodlie a bezpečnosť. 11 vetracích otvorov zaistí kvalitné odvetrávanie hlavy.

Pri výbere prilby vám doporučujeme zmerať obvod hlavy dieťaťa a podľa nameraných hodnôt vybrať správnu veľkosť.

V súlade s normou Európskej únie: EN1078

Vonkajší materiál: tvrdený plast
Vnútorný materiál: bezpečnostná výplň - EPS
Odvetrávacie otvory: 11
Zaistenie pod bradou: nastaviteľná plastová pracka
Hmotnosť: 420 g
Veľkost M: 53 - 58 cm nastaviteľná kolieskom

SKU 1170606
Značka Micro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 7640108568397
Upozornenia Prilba by nemala byť používaná deťmi pri horolezectve, alebo iných aktivitách, pri ktorých hrozí riziko zavesenia, alebo zachytenia hlavy.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško