Prilba Micro Candy Pink M (53-58 cm)

Detská bezpečná prilba značky Micro s nastaviteľnou veľkosťou pomocou otočného kolieska. Prilba je vhodná na jazdu na kolobežke, detskom odrážadle, bicykli, kolieskových korčuliach, skateboarde a podobných športoch. Extra polstrovanie vo vnútri prilby slúži pre väčšie pohodlie a bezpečnosť. 11 vetracích otvorov zaistí kvalitné odvetrávanie hlavy.Pri výbere prilby vám doporučujeme zmerať obvod hlavy ... dieťaťa a podľa nameraných hodnôt vybrať správnu veľkosť.V súlade s normou Európskej únie: EN1078Vonkajší materiál: tvrdený plastVnútorný materiál: bezpečnostná výplň - EPSOdvetrávacie otvory: 11Zaistenie pod bradou: nastaviteľná plastová prackaHmotnosť: 420 gVeľkost M: 53 - 58 cm nastaviteľná kolieskom

čítať viac čítať menej

32.90€

Dostupné ihneď

32.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Detská bezpečná prilba značky Micro s nastaviteľnou veľkosťou pomocou otočného kolieska. Prilba je vhodná na jazdu na kolobežke, detskom odrážadle, bicykli, kolieskových korčuliach, skateboarde a podobných športoch. Extra polstrovanie vo vnútri prilby slúži pre väčšie pohodlie a bezpečnosť. 11 vetracích otvorov zaistí kvalitné odvetrávanie hlavy.

Pri výbere prilby vám doporučujeme zmerať obvod hlavy dieťaťa a podľa nameraných hodnôt vybrať správnu veľkosť.

V súlade s normou Európskej únie: EN1078

Vonkajší materiál: tvrdený plast

Vnútorný materiál: bezpečnostná výplň - EPS

Odvetrávacie otvory: 11

Zaistenie pod bradou: nastaviteľná plastová pracka

Hmotnosť: 420 g

Veľkost M: 53 - 58 cm nastaviteľná kolieskom

SKU 1170606
Značka Micro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 7640108568397
Upozornenia Prilba by nemala byť používaná deťmi pri horolezectve, alebo iných aktivitách, pri ktorých hrozí riziko zavesenia, alebo zachytenia hlavy.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško