Príbor Kamaráti z dvora

Vizuálne hravý detský príbor obsahuje lyžicu a vidličku a je určený pre našich najmenších. Deti si vďaka nemu trénujú svoj úchop, jemnú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk, ale aj manuálnu zručnosť, šikovnosť a samostatnosť. Materiálové zloženie: melamín a nehrdzavejúca oceľ (bez obsahu PVC, BPA, ftalátov a olova)Veľkosť príbora: 14 ... cmRozmery balenia: 7 x 15 x 2 cmPríbor je umývateľný v umývačke riadu.

čítať viac čítať menej

9.69€

Bežná cena 9.99€

Dostupné ihneď

9.99€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Vizuálne hravý detský príbor obsahuje lyžicu a vidličku a je určený pre našich najmenších. Deti si vďaka nemu trénujú svoj úchop, jemnú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk, ale aj manuálnu zručnosť, šikovnosť a samostatnosť. 

Materiálové zloženie: melamín a nehrdzavejúca oceľ (bez obsahu PVC, BPA, ftalátov a olova)

Veľkosť príbora: 14 cm

Rozmery balenia: 7 x 15 x 2 cm

Príbor je umývateľný v umývačke riadu.

SKU 1175036
Značka Crocodile Creek
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 732396617226
Kód produktu 661.6172-2
Upozornenia Nevhodné pre použitie v mikrovlnnej rúre. Možno umývať v umývačke riadu.
Crocodile Creek
Pestrofarebné, moderné a nápadité. Tašky, doplnky a potreby na stolovanie značky CROCODILE CREEK deti upútajú na prvý pohľad. Spokojní ale zároveň môžu byť aj rodičia – táto značka mimoriadne dbá na bezpečnosť a nezávadnosť svojich produktov. Nenájdete v nich žiadne PVC, BPA, ftaláty a ďalšie škodliviny a prechádzajú prísnymi laboratórnymi testami.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško