Prevliekanie Písmenka

Drevené korálky s písmenkami na prevliekanie, to je originálny a tvorivý spôsob, ako sa skamarátiť s abecedou! Sada obsahuje 325 farebných písmeniek a gumičku na navliekanie. Vyskladajte si svoje vlastné meno alebo meno kamaráta a noste ho ako náhrdelník alebo náramok. Potrénujete si tak svoju zručnosť a koordináciu očí a rúk, ale aj trpezlivosť, sústredenosť a kreativitu. ... Materiálové zloženie: drevo Hmotnosť: 0,10 kg Veľkosť jedného písmenka: 1 x 1 x 1 cm

čítať viac čítať menej

8.18€

Bežná cena 10.90€

Dostupné ihneď

10.90€

Rezervujte v 6 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Drevené korálky s písmenkami na prevliekanie, to je originálny a tvorivý spôsob, ako sa skamarátiť s abecedou! Sada obsahuje 325 farebných písmeniek a gumičku na navliekanie. Vyskladajte si svoje vlastné meno alebo meno kamaráta a noste ho ako náhrdelník alebo náramok.

Potrénujete si tak svoju zručnosť a koordináciu očí a rúk, ale aj trpezlivosť, sústredenosť a kreativitu.

Materiálové zloženie: drevo

Hmotnosť: 0,10 kg

Veľkosť jedného písmenka: 1 x 1 x 1 cm

SKU 1137224
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 4013594589086
Kód produktu 48 58908
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti a šnúru, nebezpečenstvo udusenia.
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško