Prevliekačka Záhradka

Malí kreátori si pri tejto navliekacej hre môžu vytvárať vlastné rozprávkové scény a príbehy odohrávajúce sa v dome a v záhradke pri ňom. Navliekaním dlaždičky po dlaždičke hra podnecuje tvorivosť, fantáziu a zdokonaľovanie motorickej zručnosti.Set obsahuje: dom 29 x 25 cm, 2 obojstranné šablóny, 2 nite, 26 rôznych obrázkových dielikovMateriál: ... drevo, polyester.

čítať viac čítať menej

23.18€

Bežná cena 23.90€

Momentálne nedostupné

23.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Malí kreátori si pri tejto navliekacej hre môžu vytvárať vlastné rozprávkové scény a príbehy odohrávajúce sa v dome a v záhradke pri ňom. Navliekaním dlaždičky po dlaždičke hra podnecuje tvorivosť, fantáziu a zdokonaľovanie motorickej zručnosti.

Set obsahuje: dom 29 x 25 cm, 2 obojstranné šablóny, 2 nite, 26 rôznych obrázkových dielikov

Materiál: drevo, polyester.

SKU 1140306
Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4010168203355
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Obsahuje šnúry, nebezpečenstvo uškrtenia.
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško