Prevliekačka Strom so zvieratkami

Originálna prevliekačka v podobe stromu, ktorý obývajú rôzne lesné zvieratká. Nájdite im svoje miesto a pomocou priložených farebných šnúrok ich k stromu pripevnite na pevno, aby vám odtiaľ nepadali.Potrénujete si tak jemnú detskú motoriku, manuálnu zručnosť a koordináciu pohybov očí a rúk, ale aj trpezlivosť, sústredenosť, vizuálne a priestorové vnímanie, ... ale aj predstavivosť.Materiálové zloženie: drevoObsah balenia: základová doska (strom), 8 ks zvieratiek, farebné šnúrkyHmotnosť: 0,42 kgRozmery: 24 x 37 x 1,4 cm

čítať viac čítať menej

12.90€

Dostupné ihneď

12.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Originálna prevliekačka v podobe stromu, ktorý obývajú rôzne lesné zvieratká. Nájdite im svoje miesto a pomocou priložených farebných šnúrok ich k stromu pripevnite na pevno, aby vám odtiaľ nepadali.

Potrénujete si tak jemnú detskú motoriku, manuálnu zručnosť a koordináciu pohybov očí a rúk, ale aj trpezlivosť, sústredenosť, vizuálne a priestorové vnímanie, ale aj predstavivosť.

Materiálové zloženie: drevo

Obsah balenia: základová doska (strom), 8 ks zvieratiek, farebné šnúrky

Hmotnosť: 0,42 kg

Rozmery: 24 x 37 x 1,4 cm

SKU 1130994
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 4013594589451
Kód produktu 48.58945
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje šnúry, nebezpečenstvo uškrtenia.
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško