Prevliekačka Motýlik

Pre všetkých malých milovníkov umenia prírody je vytvorená táto sada na zdobenie motýllích krídel. Použitím šablóny a mnohých malých pestrofarebných dielikov sa dajú vytvoriť neobmedzené krásne variácie. Môžete tiež len voľne navliekať ozdoby na nite ako nekonečné reťazce. Dokonca aj telo motýľa má priestor na umiestnenie malých dlaždičiek, takže svoju ... fantáziu môžete nechať naozaj voľne poletovať pri vymýšľaní stále nových kombinácií. Zdokonaľovanie jemnej motoriky, rozvoj fantázie a kreativity.Set obsahuje motýľa 27 x 29 cm, 2 obojstranné šablóny, 3 nite, 42 dielikov rôznych vzorov a tvarov.Materiál: drevo, polyester.

čítať viac čítať menej

23.18€

Bežná cena 23.90€

Momentálne nedostupné

23.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Pre všetkých malých milovníkov umenia prírody je vytvorená táto sada na zdobenie motýllích krídel. Použitím šablóny a mnohých malých pestrofarebných dielikov sa dajú vytvoriť neobmedzené krásne variácie. Môžete tiež len voľne navliekať ozdoby na nite ako nekonečné reťazce. Dokonca aj telo motýľa má priestor na umiestnenie malých dlaždičiek, takže svoju fantáziu môžete nechať naozaj voľne poletovať pri vymýšľaní stále nových kombinácií. Zdokonaľovanie jemnej motoriky, rozvoj fantázie a kreativity.

Set obsahuje motýľa 27 x 29 cm, 2 obojstranné šablóny, 3 nite, 42 dielikov rôznych vzorov a tvarov.

Materiál: drevo, polyester.

SKU 1140305
Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4010168203379
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Obsahuje šnúry, nebezpečenstvo uškrtenia.
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško