Prestieranie Kamaráti z dvora

Toto originálne a hravo ilustrované prestieranie z dielne značky Crocodile Creek má nielen praktický, ale aj edukatívny charakter a je obojstranné. Svojím štýlom a nežným vizuálnym prevedením je vhodný najmä pre dievčatá, ale potešiť môže aj chlapcov.Prestieranie je vyrobené z odolného polypropylénu, ľahko sa čistí a udržiava, neobsahuje PVC, BPA, ... ftaláty ani olovo.Odporúčaný vek: 3 roky a viacRozmery prestierania: 43 x 28 cm

čítať viac čítať menej

5.72€

Bežná cena 5.90€

Momentálne nedostupné

5.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Toto originálne a hravo ilustrované prestieranie z dielne značky Crocodile Creek má nielen praktický, ale aj edukatívny charakter a je obojstranné. Svojím štýlom a nežným vizuálnym prevedením je vhodný najmä pre dievčatá, ale potešiť môže aj chlapcov.

Prestieranie je vyrobené z odolného polypropylénu, ľahko sa čistí a udržiava, neobsahuje PVC, BPA, ftaláty ani olovo.

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

Rozmery prestierania: 43 x 28 cm

Značka Crocodile Creek
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 732396283124
Kód produktu 661.2831-2
Upozornenia Pred použitím umyte. Umývajte studenou vodou s jemným čistiacim prostriedkom. Zabráňte poškriabaniu.
Crocodile Creek
Pestrofarebné, moderné a nápadité. Tašky, doplnky a potreby na stolovanie značky CROCODILE CREEK deti upútajú na prvý pohľad. Spokojní ale zároveň môžu byť aj rodičia – táto značka mimoriadne dbá na bezpečnosť a nezávadnosť svojich produktov. Nenájdete v nich žiadne PVC, BPA, ftaláty a ďalšie škodliviny a prechádzajú prísnymi laboratórnymi testami.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou