Prenosná veterinárna klinika

Kto by sa nechcel naučiť starostlivosti o zvieratká? S touto originálnou a praktickou veterinárnou klinikou bude hra na veterinára taká jednoduchá! Deti si budú môcť vyskúšať, ako chorým či zraneným zvieratkám zmerať teplotu, pichnúť injekciu alebo ich zröntgenovať. Potrénujú svoju jemnú motoriku či koordináciu očí a rúk, ale aj stimulujú svoje audiovizuálne vnímanie ... a predstavivosť. Rozvinú tiež svoju slovnú zásobu, naučia sa nové pojmy súvisiace s lekárskym prostredím a precvičia rozoznávanie farieb či tvarov.Obsah balenia: 2 plyšové zvieratká (psík a mačička), teplomer, stetoskop, injekčná striekačka, zvieracia váha, zväzok kľúčov od jednotlivých dvierok pre zvieratká. Pohodlná rukoväť je ideálna na prenášanie kliniky z miesta na miesto.Materiálové zloženie: bezpečný a recyklovaný plast bez obsahu ftalátov či BPARozmery: 31,8 x 10,2 x 29,2 cm

čítať viac čítať menej

42.04€

Bežná cena 42.90€

Momentálne nedostupné

42.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Kto by sa nechcel naučiť starostlivosti o zvieratká? S touto originálnou a praktickou veterinárnou klinikou bude hra na veterinára taká jednoduchá! Deti si budú môcť vyskúšať, ako chorým či zraneným zvieratkám zmerať teplotu, pichnúť injekciu alebo ich zröntgenovať. Potrénujú svoju jemnú motoriku či koordináciu očí a rúk, ale aj stimulujú svoje audiovizuálne vnímanie a predstavivosť. Rozvinú tiež svoju slovnú zásobu, naučia sa nové pojmy súvisiace s lekárskym prostredím a precvičia rozoznávanie farieb či tvarov.

Obsah balenia: 2 plyšové zvieratká (psík a mačička), teplomer, stetoskop, injekčná striekačka, zvieracia váha, zväzok kľúčov od jednotlivých dvierok pre zvieratká. Pohodlná rukoväť je ideálna na prenášanie kliniky z miesta na miesto.

Materiálové zloženie: bezpečný a recyklovaný plast bez obsahu ftalátov či BPA

Rozmery: 31,8 x 10,2 x 29,2 cm

SKU 1141666
Značka B.Toys
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 062243269866
Upozornenia Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia. Používať pod dohľadom dospelých. Uschovajte priložené informácie.
B.Toys
Battat BATTAT je rodinná firma s vyše storočnou tradíciou. Ich poznávacím znamením je dôraz na nadčasovosť a edukatívny prínos hračiek pre deti. Aby si ich hračky mohol dovoliť naozaj každý, majú dômyselnú stratégiu, ako skĺbiť nízke náklady s férovými podmienkami výroby. Firma tiež priamo zo ziskov podporuje projekt vzdelávania detí z tretieho sveta (WE), ktorý založil len 12-ročný Craig Kielbirger.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško