Prenosná veterinárna klinika

Plne vybavená prenosná klinika má všetko pre malých doktorov, ktorí sa chcú starať o chorých, alebo ranených nemých malých priateľov. V takejto krásnej klinike v dobrej strarostlivosti budú určite rýchlo zasa fit.2 roztomilí pacientikamarát Sovička vyskakujúca z komína4 súkromné izby s pestrými farebnými kľúčamiröntgen4 veterinárske nástroje : stetoskop, injekčná striekačka, ... teplomer, váha31.8 x 18.7 x 29.2 cm

čítať viac čítať menej

41.61€

Bežná cena 42.90€

Dostupné ihneď

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

42.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Plne vybavená prenosná klinika má všetko pre malých doktorov, ktorí sa chcú starať o chorých, alebo ranených nemých malých priateľov. V takejto krásnej klinike v dobrej strarostlivosti budú určite rýchlo zasa fit.

2 roztomilí pacienti
kamarát Sovička vyskakujúca z komína
4 súkromné izby s pestrými farebnými kľúčami
röntgen
4 veterinárske nástroje : stetoskop, injekčná striekačka, teplomer, váha

31.8 x 18.7 x 29.2 cm

Značka B.Toys
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 062243269866
Upozornenia Obsahuje malé časti. Nebezpečenstvo udusenia. Používať pod dohľadom dospelých.
B.Toys
Battat BATTAT je rodinná firma s vyše storočnou tradíciou. Ich poznávacím znamením je dôraz na nadčasovosť a edukatívny prínos hračiek pre deti. Aby si ich hračky mohol dovoliť naozaj každý, majú dômyselnú stratégiu, ako skĺbiť nízke náklady s férovými podmienkami výroby. Firma tiež priamo zo ziskov podporuje projekt vzdelávania detí z tretieho sveta (WE), ktorý založil len 12-ročný Craig Kielbirger.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou