Prenosná toaleta a umývarka pre škôlky Sylvanian Families

Praktická a variabilná umývárka pre zvieracích škôlkarov zo sveta Sylvanian. Toalety a veľké dvojumývadlo možno usporiadať viacerými spôsobmi. Skvelé rozšírenie vašej zbierky.Zvieracie rodinky Sylvanian sú skvelé hračky pre stimuláciu detskej hry na role. Zvieratká a rozmanité herné prostredia či doplnky, ktoré k nim patria sú vyrobené s fantastickou pozornosťou k detailom.Rozmery: ... 10 x 13 x 6 cm

čítať viac čítať menej

11.90€

Dostupné ihneď

11.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Praktická a variabilná umývárka pre zvieracích škôlkarov zo sveta Sylvanian. Toalety a veľké dvojumývadlo možno usporiadať viacerými spôsobmi. Skvelé rozšírenie vašej zbierky.

Zvieracie rodinky Sylvanian sú skvelé hračky pre stimuláciu detskej hry na role. Zvieratká a rozmanité herné prostredia či doplnky, ktoré k nim patria sú vyrobené s fantastickou pozornosťou k detailom.

Rozmery: 10 x 13 x 6 cm

SKU 1162536
Značka Sylvanian Families
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 8711915026376
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Sylvanian Families
Rodinky Sylvanian Families sú založené na troch princípoch: Príroda, Rodina a Láska. Tieto sú deťom veľmi dobre známe, takže hranice predstavivosti pri hre s hračkami Sylvanian sú neobmedzené. Deti si pri hre rozvíjajú sociálne cítenie a postavenie v rôznych životných rolách. Hračky s postavičkami Sylvanian Families predstavujú dlhú medzinárodnú históriu. Boli vyvinuté v roku 1985 v Japonsku a odtiaľ sa postupne rozšírili cez Veľú Britániu do sveta.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško