Prak-klzák

Unikátny prak - klzák z rady Terra Kids, je produktom nemeckej značky Haba, a vaše dieťa sa s ním zaručene nudiť nebude! Svojím štýlom a vizuálnym prevedením je vhodný najmä ako darček pre chlapcov - je ideálny na autdoorové aktivity, ako aj na cestovanie. Je ľahký a skladný - dokonale ... kombinuje vlastnosti športového praku a elegantného klzáku. Obsah balenia: 1 prak - klzák a 3 vystreľovacie gumy, ktoré sú vymeniteľnéS prakom sa manipuluje veľmi jednoducho - stačí napnúť gumu, vypustiť klzák a už len pozorovať jeho let. Prak sa vyznačuje zaujímavým prevedením a výbornými letovými vlastnosťami, čomu napomáha aj samotné sklopenie zadných krídel pre optimálny let.Materiálové zloženie: plast a polyester (plastová špička je vyrobená z extrémne ľahkého, ohybného a súčasne robustného materiálu)Rozmery: 29 x 29 x 1,8 cmOdporúčaný vek: 6 rokov a viac

čítať viac čítať menej

10.36€

Bežná cena 10.90€

Momentálne nedostupné

10.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 40 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Unikátny prak - klzák z rady Terra Kids, je produktom nemeckej značky Haba, a vaše dieťa sa s ním zaručene nudiť nebude! Svojím štýlom a vizuálnym prevedením je vhodný najmä ako darček pre chlapcov - je ideálny na autdoorové aktivity, ako aj na cestovanie. Je ľahký a skladný - dokonale kombinuje vlastnosti športového praku a elegantného klzáku.

Obsah balenia: 1 prak - klzák a 3 vystreľovacie gumy, ktoré sú vymeniteľné

S prakom sa manipuluje veľmi jednoducho - stačí napnúť gumu, vypustiť klzák a už len pozorovať jeho let. Prak sa vyznačuje zaujímavým prevedením a výbornými letovými vlastnosťami, čomu napomáha aj samotné sklopenie zadných krídel pre optimálny let.

Materiálové zloženie: plast a polyester (plastová špička je vyrobená z extrémne ľahkého, ohybného a súčasne robustného materiálu)

Rozmery: 29 x 29 x 1,8 cm

Odporúčaný vek: 6 rokov a viac

SKU 1172584
Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 6 rokov
EAN 4010168233369
Kód produktu 36.303572
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Nemierte do očí alebo tváre!Obsahuje malé časti, riziko udusenia.
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško