Pracovný stôl Malý objaviteľ

Trénuje jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, trpezlivosť, sústredenosť, hmatové i vizuálne vnímanie, predstavivosť i kreativitu, ale aj logické myslenie.Materiálové zloženie: drevo Počet kusov: 58Rozmery: 36,6 x 24,5 x 44,5 cm

65.79€

Bežná cena 69.99€

Dostupné ihneď

69.99€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Trénuje jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, trpezlivosť, sústredenosť, hmatové i vizuálne vnímanie, predstavivosť i kreativitu, ale aj logické myslenie.

Materiálové zloženie: drevo

Počet kusov: 58

Rozmery: 36,6 x 24,5 x 44,5 cm


SKU 1174263
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 6943478024069
Kód produktu 38.3028
Upozornenia Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Obsahuje dlhé šnúry, nebezpečenstvo uškrtenia. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Vyžaduje montáž dospelou osobou. Nepoužívajte gumové pásky ako prak. Nepoužívať v blízkosti uší! Nesprávne používanie môže spôsobiť
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško