Potápačský set s doplnkami Sylvanian Families

Jedinečná sada doplnkov pre malých zvieracích potápačov z ríše Sylvanian.Herná sada obsahuje jednu zvieraciu figúrku, plutvy, šnorcheľ, potápačské okuliare, dve rybičky, perlorodky a truhlu s pokladom. Postavička má pohyblivú hlavu a končatiny, je z plastu potiahnutého jemným semišom a má korálikové očká.   Zvieracie rodinky Sylvanian sú skvelé hračky pre stimuláciu ... detskej hry na role. Zvieratká a rozmanité herné prostredia či doplnky sú vyrobené s fantastickou pozornosťou k detailom. Rozmer balenia: 20 x 15 x 5,5 cmHračka pre deti od 3 rokov

čítať viac čítať menej

17.90€

Dostupné ihneď

17.90€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Jedinečná sada doplnkov pre malých zvieracích potápačov z ríše Sylvanian.

Herná sada obsahuje jednu zvieraciu figúrku, plutvy, šnorcheľ, potápačské okuliare, dve rybičky, perlorodky a truhlu s pokladom. Postavička má pohyblivú hlavu a končatiny, je z plastu potiahnutého jemným semišom a má korálikové očká.   

Zvieracie rodinky Sylvanian sú skvelé hračky pre stimuláciu detskej hry na role. Zvieratká a rozmanité herné prostredia či doplnky sú vyrobené s fantastickou pozornosťou k detailom.

Rozmer balenia: 20 x 15 x 5,5 cm

Hračka pre deti od 3 rokov

SKU 1170007
EAN 5054131052303
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško