SKU
1161047
Dostupnosť: SKLADOM

Poschodový dom s príslušenstvom Sylvanian Families

37,90 €
Dostupnosť na webe
Ihneď
Dostupnosť v predajniach
Vyberte predajňu

Poschodový dom Sylvanian Families v novom balení! Vďaka priehľadnému okienku v obale je možné vidieť celé vybavenie domu.

 
Tento základný domček je štartovací set pre hru s figúrkami Sylvanian Families. Ako jedoný obsahuje postavičku zvieratka, postieľku s perinkou, stôl, stoličky a sporák. Na hornom poschodí je možné ľahko vybrať podlahu, ktorá môže otočená opačnou stranou slúžiť ako predzáhradka alebo parkovisko pre auto.


Rozmer balenia: 29 x 28,5 x 21,5 cm 
Vhodné pre deti: 3+ 

Vnímavé hračky

Prinášame nápadité a vkusné hračky, ktoré si deti zamilujú a radi sa k nim vracajú. Zmysluplné hračky pre správny vývoj a rozvoj všestranných schopností.

Pre najmilších to najlepšie

Hračky svetových značiek vyberané odborníkmi, ktoré získali mnohé ocenenia. Kvalitné, nezávadné a trvácne hračky, ktoré nie sú len na jedno použitie.

Doprava zadarmo nad 50 €

1700+ odberných miest Zásielkovne (2,50 €), kuriér GLS (3,90 €), pošta na adresu (4,90 €) a v Bratislave aj večerný expres (5,90 €). Bezpečná platba cez platobnú bránu či na dobierku.

Skvelý zákaznícky servis

Neviete, čo presne hľadáte a deti už majú všetko? Spýtajte sa nás, radi odporučíme darček, ktorý určite bude mať úspech. 

Ďalšie produkty Sylvanian Families