Policajné auto so sirénou

Pozor, pozor zlodej na úteku! Usaďte policajta za volant jeho vozidla, zavrite kabínu, zapnite svetlá, sirénu a môžete vyraziť na pátraciu akciu! Po dolapení zločinca ho usaďte do auta, zavrite za nim mreže a odvezte ho kam patrí, do jeho cely. Počet dielikov v balení: 3Batérie: 2 x LR44 nie ... sú súčasťou baleniaRozmery produktu: 9,5 x 5 x 3,5 cmRozmery balenia: 20 x 5 x 10 cmOdporúčaný vek: 3 roky a viac

čítať viac čítať menej

13.34€

Bežná cena 14.99€

Dostupné ihneď

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

14.99€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Pozor, pozor zlodej na úteku! Usaďte policajta za volant jeho vozidla, zavrite kabínu, zapnite svetlá, sirénu a môžete vyraziť na pátraciu akciu! Po dolapení zločinca ho usaďte do auta, zavrite za nim mreže a odvezte ho kam patrí, do jeho cely.

Počet dielikov v balení: 3

Batérie: 2 x LR44 nie sú súčasťou balenia

Rozmery produktu: 9,5 x 5 x 3,5 cm

Rozmery balenia: 20 x 5 x 10 cm

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 6943478025448
Kód produktu 38.3738
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou