Pokladnička s kombinovaným zámkom kovová

Detská izba vždy skrýva cennosti, ktoré si zaslúžia špeciálnu ochranu. Zamknite ich na dva zámky - jeden na kľúčik, druhý na bezpečnostný kód a zaručene o nič neprídete. Dieťa si pri manipulácii s pokladničkou precvičí nielen jemnú motoriku rúk, ale sa aj naučí zodpovedne pristupovať ku svojim pokladom či úsporám. Materiálové zloženie: ... kov Hmotnosť: 0,52 kg Rozmery: 15 x 11,5 x 7,8 cm

čítať viac čítať menej

15.90€

Dostupné ihneď

15.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Detská izba vždy skrýva cennosti, ktoré si zaslúžia špeciálnu ochranu. Zamknite ich na dva zámky - jeden na kľúčik, druhý na bezpečnostný kód a zaručene o nič neprídete.

Dieťa si pri manipulácii s pokladničkou precvičí nielen jemnú motoriku rúk, ale sa aj naučí zodpovedne pristupovať ku svojim pokladom či úsporám.

Materiálové zloženie: kov

Hmotnosť: 0,52 kg

Rozmery: 15 x 11,5 x 7,8 cm

SKU 1172236
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 4013594140218
Kód produktu 48.14021
Upozornenia Tovar je určený na dekoráciu, nie na hranie!
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško