Pokladnička s kombinovaným zámkom kovová

Detská izba vždy skrýva cennosti, ktoré si zaslúžia špeciálne zaobchádzanie. Zamknite ich na dva zámky - jeden na kľúčik a druhý na kód, pre extra bezpečnosť. Rozmery 15 x 11,5 x 7,8 cm

15.90€

Dostupné ihneď

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

15.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Detská izba vždy skrýva cennosti, ktoré si zaslúžia špeciálne zaobchádzanie. Zamknite ich na dva zámky - jeden na kľúčik a druhý na kód, pre extra bezpečnosť.

Rozmery 15 x 11,5 x 7,8 cm

Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 4013594140218
Kód produktu 48.14021
Upozornenia Tovar je určený na dekoráciu, nie na hranie!
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou