Pojazdný obchod Hot dog Sylvanian Families

Pojazdný obchod Sylvanian Hot dog. Krásne autíčko s dobrotami vo vnútri. Skvelá hračka pre deti, hodí sa k ostatným Sylvaniam hračkám. Balenie obsahuje auto, párky v rohlíku, horčicu, kečup, praclíky, šilt a zásterku. Postavičky nie sú súčasťou balenia. Ideálny darček pre deti od 3 rokov.Rozmer balenia: 28 x 16 x ... 18 cm

čítať viac čítať menej

31.90€

Dostupné ihneď

31.90€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Pojazdný obchod Sylvanian Hot dog.

Krásne autíčko s dobrotami vo vnútri. Skvelá hračka pre deti, hodí sa k ostatným Sylvaniam hračkám. Balenie obsahuje auto, párky v rohlíku, horčicu, kečup, praclíky, šilt a zásterku. Postavičky nie sú súčasťou balenia.

Ideálny darček pre deti od 3 rokov.

Rozmer balenia: 28 x 16 x 18 cm

SKU 1162050
Značka Sylvanian Families
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 5054131052402
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Sylvanian Families
Rodinky Sylvanian Families sú založené na troch princípoch: Príroda, Rodina a Láska. Tieto sú deťom veľmi dobre známe, takže hranice predstavivosti pri hre s hračkami Sylvanian sú neobmedzené. Deti si pri hre rozvíjajú sociálne cítenie a postavenie v rôznych životných rolách. Hračky s postavičkami Sylvanian Families predstavujú dlhú medzinárodnú históriu. Boli vyvinuté v roku 1985 v Japonsku a odtiaľ sa postupne rozšírili cez Veľú Britániu do sveta.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško