Postrekovač Veľryba

Tento farebný postrekovač s motívom veľryby a rybičiek z dielne značky B. Toys sa postará o každú zábavu! Je určený na outdoorové aktivity, oceníte ho najmä v čase horúcich letných dní ako originálne a hravé osvieženie pre vaše ratolesti, alebo vás.Postrekovač je kompatibilný so všetkými štandardnými hadicami na vodu. Nastavuje ... sa veľmi rýchlo a jednoducho, manipulácia s ním je maximálne efektívna a praktická.Rozmery balenia: 21,3 x 24,4 x 20,8 cmOdporúčaný vek: 2 - 6 rokov

čítať viac čítať menej

21.46€

Bežná cena 21.90€

Dostupné ihneď

21.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Tento farebný postrekovač s motívom veľryby a rybičiek z dielne značky B. Toys sa postará o každú zábavu! Je určený na outdoorové aktivity, oceníte ho najmä v čase horúcich letných dní ako originálne a hravé osvieženie pre vaše ratolesti, alebo vás.

Postrekovač je kompatibilný so všetkými štandardnými hadicami na vodu. Nastavuje sa veľmi rýchlo a jednoducho, manipulácia s ním je maximálne efektívna a praktická.

Rozmery balenia: 21,3 x 24,4 x 20,8 cm

Odporúčaný vek: 2 - 6 rokov
SKU 1173583
Značka B.Toys
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 062243331693
Kód produktu 195.1527
Upozornenia Uchovajte informácie pre ďalšie použitie.
B.Toys
Battat BATTAT je rodinná firma s vyše storočnou tradíciou. Ich poznávacím znamením je dôraz na nadčasovosť a edukatívny prínos hračiek pre deti. Aby si ich hračky mohol dovoliť naozaj každý, majú dômyselnú stratégiu, ako skĺbiť nízke náklady s férovými podmienkami výroby. Firma tiež priamo zo ziskov podporuje projekt vzdelávania detí z tretieho sveta (WE), ktorý založil len 12-ročný Craig Kielbirger.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško