Mini vozidlá 3ks

S touto sadou mini vozidiel z dielne značky B. Toys sa žiadne dieťa zaručene nudiť nebude! Súčasťou je buldozér, nákladné auto s vyklápacou vlečkou a loď. Hračky sú vhodné tak do interiéru ako aj exteriéru - deti sa s nimi zabavia nielen vo vani, ale aj na pieskovisku, alebo na pláži. ... Obe autá jazdia hladko na ľubovoľnom povrchu, v piesku vytvárajú jedinečné vzory a loďka sa na vode rozhodne nepotopí.Takáto hra podporuje rozvoj detskej motoriky, úchopu, koordinácie oko-ruka, sústredenosti a trpezlivosti.Materiálové zloženie: bezpečný plast bez obsahu ftalátov a BPA.Výška balenia: 39 cmRozmery vozidiel: loďka 15,2 x 10,2 x12,7 cm  /  nákladné autá 14 x 10,2 x 10,2 cmOdporúčaný vek: 18 mesiacov - 8 rokov

čítať viac čítať menej

15.58€

Bežná cena 15.90€

Dostupné ihneď

15.90€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

S touto sadou mini vozidiel z dielne značky B. Toys sa žiadne dieťa zaručene nudiť nebude! Súčasťou je buldozér, nákladné auto s vyklápacou vlečkou a loď. Hračky sú vhodné tak do interiéru ako aj exteriéru - deti sa s nimi zabavia nielen vo vani, ale aj na pieskovisku, alebo na pláži.

Obe autá jazdia hladko na ľubovoľnom povrchu, v piesku vytvárajú jedinečné vzory a loďka sa na vode rozhodne nepotopí.

Takáto hra podporuje rozvoj detskej motoriky, úchopu, koordinácie oko-ruka, sústredenosti a trpezlivosti.

Materiálové zloženie: bezpečný plast bez obsahu ftalátov a BPA.

Výška balenia: 39 cm

Rozmery vozidiel: loďka 15,2 x 10,2 x12,7 cm  /  nákladné autá 14 x 10,2 x 10,2 cm

Odporúčaný vek: 18 mesiacov - 8 rokov

SKU 1173579
Značka B.Toys
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 062243307360
Kód produktu 195.1528
Upozornenia Uschovajte priložené informácie.
B.Toys
Battat BATTAT je rodinná firma s vyše storočnou tradíciou. Ich poznávacím znamením je dôraz na nadčasovosť a edukatívny prínos hračiek pre deti. Aby si ich hračky mohol dovoliť naozaj každý, majú dômyselnú stratégiu, ako skĺbiť nízke náklady s férovými podmienkami výroby. Firma tiež priamo zo ziskov podporuje projekt vzdelávania detí z tretieho sveta (WE), ktorý založil len 12-ročný Craig Kielbirger.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško