Guličková dráha so zatĺkaním

2v1 - kladivko odštartuje zábavné loptičky, tie prekĺznu cez trojstupňový tunel a zoradia sa na konci pekne pripravené na ďalšie kolo. Zabalené vo vlastnom PVC obale, nepotrebuje žiadne iné balenie. Krásne jemné farby a pútavé vzory, príjemné na dotyk.Rozvoj jemnej motoriky a logického myslenia - chápanie príčiny a následku.Rozery: 28 ... x 15.2 x 30.5 cm

čítať viac čítať menej

29.30€

Bežná cena 29.90€

Dostupné ihneď

29.90€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

2v1 - kladivko odštartuje zábavné loptičky, tie prekĺznu cez trojstupňový tunel a zoradia sa na konci pekne pripravené na ďalšie kolo. Zabalené vo vlastnom PVC obale, nepotrebuje žiadne iné balenie. Krásne jemné farby a pútavé vzory, príjemné na dotyk.

Rozvoj jemnej motoriky a logického myslenia - chápanie príčiny a následku.

Rozery: 28 x 15.2 x 30.5 cm

SKU 1151055
Značka B.Toys
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 062243228856
Upozornenia Čistiť len s použitím vlhkej handry. Uschovajte priložené informácie.
B.Toys
Battat BATTAT je rodinná firma s vyše storočnou tradíciou. Ich poznávacím znamením je dôraz na nadčasovosť a edukatívny prínos hračiek pre deti. Aby si ich hračky mohol dovoliť naozaj každý, majú dômyselnú stratégiu, ako skĺbiť nízke náklady s férovými podmienkami výroby. Firma tiež priamo zo ziskov podporuje projekt vzdelávania detí z tretieho sveta (WE), ktorý založil len 12-ročný Craig Kielbirger.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško