Podbradníky Kamaráti z dvora 2ks

Tento praktický a hravo ilustrovaný podbradník v dvoch vizuálnych prevedeniach z dielne značky Crocodile Creek je svojimi motívmi určený prioritne pre dievčatká. Zapína sa formou suchého zipsu v zadnej časti na krku dieťaťa. Je vyrobený z polyesteru, ľahko sa čistí a udržiava, neobsahuje BPA, ftaláty ani olovo. Môže sa prať ... v práčke. Súčasťou balenia je aj praktické cestovné vrecko na zips s plastovým háčikom na zavesenie. Odporúčaný vek: 6 mesiacov - 2 roky Rozmery cestovného vrecka: cca 14 x 10 cm Rozmery podbradníka: cca 23 x 25 cm

čítať viac čítať menej

19.30€

Bežná cena 19.90€

Dostupné ihneď

19.90€

Rezervujte v 5 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Tento praktický a hravo ilustrovaný podbradník v dvoch vizuálnych prevedeniach z dielne značky Crocodile Creek je svojimi motívmi určený prioritne pre dievčatká. Zapína sa formou suchého zipsu v zadnej časti na krku dieťaťa.

Je vyrobený z polyesteru, ľahko sa čistí a udržiava, neobsahuje BPA, ftaláty ani olovo. Môže sa prať v práčke.

Súčasťou balenia je aj praktické cestovné vrecko na zips s plastovým háčikom na zavesenie.

Odporúčaný vek: 6 mesiacov - 2 roky

Rozmery cestovného vrecka: cca 14 x 10 cm

Rozmery podbradníka: cca 23 x 25 cm

SKU 1171443
Značka Crocodile Creek
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 732396321222
Kód produktu 661.3212-2
Crocodile Creek
Pestrofarebné, moderné a nápadité. Tašky, doplnky a potreby na stolovanie značky CROCODILE CREEK deti upútajú na prvý pohľad. Spokojní ale zároveň môžu byť aj rodičia – táto značka mimoriadne dbá na bezpečnosť a nezávadnosť svojich produktov. Nenájdete v nich žiadne PVC, BPA, ftaláty a ďalšie škodliviny a prechádzajú prísnymi laboratórnymi testami.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško