Podbradníky Kamaráti z dvora 2ks

Praktické a hravo ilustrované podbradníky v dvoch vizuálnych prevedeniach so zapínaním v zadnej časti na krku dieťaťa formou suchého zipsu. Súčasťou balenia je aj praktické cestovné vrecko na zips s plastovým háčikom na zavesenie. Materiálové zloženie: polyester bez obsahu BPA, ftalátov či olova (ľahko udržiavateľný, s možnosťou prania v práčke) Rozmery cestovného vrecka: ... cca 14 x 10 cmRozmery podbradníka: cca 23 x 25 cm

čítať viac čítať menej

19.30€

Bežná cena 19.90€

Dostupné ihneď

19.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Praktické a hravo ilustrované podbradníky v dvoch vizuálnych prevedeniach so zapínaním v zadnej časti na krku dieťaťa formou suchého zipsu. Súčasťou balenia je aj praktické cestovné vrecko na zips s plastovým háčikom na zavesenie. 

Materiálové zloženie: polyester bez obsahu BPA, ftalátov či olova (ľahko udržiavateľný, s možnosťou prania v práčke) 

Rozmery cestovného vrecka: cca 14 x 10 cm

Rozmery podbradníka: cca 23 x 25 cm

SKU 1171443
Značka Crocodile Creek
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 732396321222
Kód produktu 661.3212-2
Crocodile Creek
Pestrofarebné, moderné a nápadité. Tašky, doplnky a potreby na stolovanie značky CROCODILE CREEK deti upútajú na prvý pohľad. Spokojní ale zároveň môžu byť aj rodičia – táto značka mimoriadne dbá na bezpečnosť a nezávadnosť svojich produktov. Nenájdete v nich žiadne PVC, BPA, ftaláty a ďalšie škodliviny a prechádzajú prísnymi laboratórnymi testami.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško