Počítanie s krúžkami

Klasická nastrkovacia hra, ktorá výborne precvičí motorické schopnosti dieťaťa, koordináciu pohybov jeho očí a rúk, ale aj sústredenosť, trpezlivosť, logické myslenie či vizuálne vnímanie. Jej najväčším benefitom je však schopnosť rozpoznávania a pomenúvania farieb, ktoré povedie až k tréningu počítania do 5!Materiálové zloženie: drevo a zdravotne nezávadné farbyObsah: základová doska ... s kolíkmi a 15 farebných krúžkovHmotnosť: 0,37 kgRozmery: 27 x 5 x 9,5 cmOdporúčaný vek: 2 roky a viac

čítať viac čítať menej

12.90€

Dostupné ihneď

12.90€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Klasická nastrkovacia hra, ktorá výborne precvičí motorické schopnosti dieťaťa, koordináciu pohybov jeho očí a rúk, ale aj sústredenosť, trpezlivosť, logické myslenie či vizuálne vnímanie. Jej najväčším benefitom je však schopnosť rozpoznávania a pomenúvania farieb, ktoré povedie až k tréningu počítania do 5!

Materiálové zloženie: drevo a zdravotne nezávadné farby

Obsah: základová doska s kolíkmi a 15 farebných krúžkov

Hmotnosť: 0,37 kg

Rozmery: 27 x 5 x 9,5 cm

Odporúčaný vek: 2 roky a viac

SKU 1134219
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 4013594589413
Kód produktu 48.58941
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško