Počítadlo farebné

Počítanie bude s touto nestarnúcou didaktickou pomôckou hračka. Počítadlo tvoria pestrofarebné guličky, ktoré sú umiestnené v desiatich radoch pod sebou, pričom jeden rad tvorí dohromady 10 guličiek.Deti si na ňom precvičia jemnú motoriku a koordináciu očí a rúk a natrénujú počítanie.Materiálové zloženie: drevo, kov a zdravotne nezávadné farbyRozmery: 25,5 x ... 10 x 29,5 cm

čítať viac čítať menej

19.90€

Dostupné ihneď

19.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Počítanie bude s touto nestarnúcou didaktickou pomôckou hračka. Počítadlo tvoria pestrofarebné guličky, ktoré sú umiestnené v desiatich radoch pod sebou, pričom jeden rad tvorí dohromady 10 guličiek.

Deti si na ňom precvičia jemnú motoriku a koordináciu očí a rúk a natrénujú počítanie.

Materiálové zloženie: drevo, kov a zdravotne nezávadné farby

Rozmery: 25,5 x 10 x 29,5 cm

SKU 1140883
Značka Goki
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 4013594589260
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško