Plyšové zvieratká v kufríku

Robustný kartónový kufrík, ktorý vás po otvrení prenesie do praktickej šatníkovej skrine so šuflíkom a oblečením na ramienkach. Originálna skrýša pre plyšové zvieratká a ich odev - v osobitom dizajne francúzskej značky Moulin Roty, v jemných pastelových farbách a hravých ilustráciach. Obsahom kufríka sú malí Sylvain králik a myška (20 ... cm)  a výber ich denného i nočného oblečenia.Materiálové zloženie: kartón, bavlna, polyester (v prípade potreby je možné zvieratká aj ich oblečenie prať v práčke na 30 °C, nesušiť v sušičke)Rozmery: 28,5 x 18,5 cmOdporúčaný vek: 2 roky a viac

čítať viac čítať menej

66.93€

Bežná cena 69.00€

Dostupné ihneď

69.00€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Robustný kartónový kufrík, ktorý vás po otvrení prenesie do praktickej šatníkovej skrine so šuflíkom a oblečením na ramienkach. Originálna skrýša pre plyšové zvieratká a ich odev - v osobitom dizajne francúzskej značky Moulin Roty, v jemných pastelových farbách a hravých ilustráciach.

Obsahom kufríka sú malí Sylvain králik a myška (20 cm)  a výber ich denného i nočného oblečenia.

Materiálové zloženie: kartón, bavlna, polyester (v prípade potreby je možné zvieratká aj ich oblečenie prať v práčke na 30 °C, nesušiť v sušičke)

Rozmery: 28,5 x 18,5 cm

Odporúčaný vek: 2 roky a viac

SKU 1141052
Značka Moulin Roty
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 3575676324011
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia.
Moulin Roty
História značky MOULIN ROTY sa začala písať pred 45 rokmi, keď skupinka nadšencov hľadala miesto pre spoločnú tvorbu a komunitný život. Kúpili starý mlyn, zrekonštruovali ho - a možno práve jeho genius loci je za tým, že sa z firmy stal po celom svete symbol francúzskeho šmrncu a perfekcionizmu. Ich hračky spoznáte podľa chic dizajnu, lahodnej farebnej škály a materiálov, ktorých sa zatúžite dotknúť. Jedinečné hračky francúzskej značky Moulin Roty pre najmenších snúbia zmysel pre krásu s kvalitou. Jemné mojkavé materiály a harmonické farby prináša Moulin Roty na trh už od roku 1972. Partia umelcov - kamarátov začala tvoriť "hračky minulosti pre deti súčasnosti" - hebké a snové textilné bábiky, plyšové zvieratká z krajiny fantázie, krásne melódie na zaspávanie, hryzadlá a hrkálky, mojkacie uteráčiky, alebo klasické plyšáky v originálnom prevedení. Každá kolekcia má svoju roztomilú estetiku. Hračky z dielne Moulin Roty potešia nie len detičky, ale aj tých najnáročnejších rodičov.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško