Play Dough 6 farieb - tvrdnúca modelovacia hmota

Unikátna, ľahko tvarovateľná a samotvrdnúca modelovacia hmota z dielne značky Creall je vhodná ako darček tak pre chlapcov, ako i dievčatá.Už po rozbalení je pripravená na použitie, tvrdne na vzduchu a po vysušení sa netrhá.Práca s modelovacou hmotou pomáha precvičovať drobné svaly rúk - najmä palca a zápästia. Podporuje tiež ... rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu, koordinácie oko-ruka, trpezlivosť, sústredenosť, predstavivosť i kreativitu, ale aj vizuálne vnímanie či rozpoznávanie farieb.Dostupné odtiene: biela, čierna, žltá, červená, zelená a modráMateriálové zloženie: zdravotne nezávadný a bezpečný materiál, prirodzene bezlepkovýOdporúčaný vek: 3 roky a viac

čítať viac čítať menej

7.99€

Momentálne nedostupné

7.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Unikátna, ľahko tvarovateľná a samotvrdnúca modelovacia hmota z dielne značky Creall je vhodná ako darček tak pre chlapcov, ako i dievčatá.

Už po rozbalení je pripravená na použitie, tvrdne na vzduchu a po vysušení sa netrhá.

Práca s modelovacou hmotou pomáha precvičovať drobné svaly rúk - najmä palca a zápästia. Podporuje tiež rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu, koordinácie oko-ruka, trpezlivosť, sústredenosť, predstavivosť i kreativitu, ale aj vizuálne vnímanie či rozpoznávanie farieb.

Dostupné odtiene: biela, čierna, žltá, červená, zelená a modrá

Materiálové zloženie: zdravotne nezávadný a bezpečný materiál, prirodzene bezlepkový

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

SKU 1174400
Značka Creall
Krajina pôvodu Holandsko
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 8714181265104
Kód produktu 110.26510
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov, obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško