Plastelína v kelímku ŽMČ

Modelovanie je zábavné - objavte nový svet tvorivosti s Giotto plastelínou v kelímku! Sada obsahuje 3 úžasné farebné plastelíny (žltá, modrá, červená), ktoré zabavia každé dieťa. Táto mäkká plastelína je vyrobená z prírodných ingrediencií a pomáha zlepšovať šikovnosť aj u veľmi malých detí. Plastelína je dermatologicky testovaná a veľmi ľahko sa odstraňuje ... z oblečenia. Ideálny darček pre deti od 2 rokov.

čítať viac čítať menej

7.50€

Momentálne nedostupné

7.50€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Modelovanie je zábavné - objavte nový svet tvorivosti s Giotto plastelínou v kelímku!

Sada obsahuje 3 úžasné farebné plastelíny (žltá, modrá, červená), ktoré zabavia každé dieťa.

Táto mäkká plastelína je vyrobená z prírodných ingrediencií a pomáha zlepšovať šikovnosť aj u veľmi malých detí. Plastelína je dermatologicky testovaná a veľmi ľahko sa odstraňuje z oblečenia. 

Ideálny darček pre deti od 2 rokov.

SKU 1137347
Značka Giotto
Krajina pôvodu Taliansko
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 8000825462504
Upozornenia Nevhodné pre deti do 2 rokov. Obsahuje malé časti, po prehltnutí môžu spôsobiť udusenie. Deti do 3 rokov musia byť pod dozorom dospelej osoby.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško