Plastelína PatPlume 18 ks

Plastelína PatPlume je plastelínou na rastlinnej báze bez obsahu gluténu a bez zápachu, dermatologicky testovaná. Je výborne tvarovateľná - ideálna na malé predmety s detailami. Plastelína je teplostála, odolá aj dlhšiemu mieseniu v rukách a nevysychá na vzduchu. Z detských rúk sa dá ľahko zmyť vodou a mydlom, z oblečenia ... je vyprateľná.Materiálové zloženie: 100 % rastlinný pôvod, bezlepkový, môže ho tiež používať pacient s celiakiou úplne bezpečneBalenie obsahuje 18 odtieňov v 20 g kúskoch, ktoré sú navzájom miešateľné, čím vznikajú nové, melírované či dúhové odtiene.Práca s plastelínou podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, manuálnu zručnosť, hmatové a vizuálne vnímanie, trpezlivosť, sústredenosť i kreativitu. 

čítať viac čítať menej

12.90€

Momentálne nedostupné

12.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Plastelína PatPlume je plastelínou na rastlinnej báze bez obsahu gluténu a bez zápachu, dermatologicky testovaná. Je výborne tvarovateľná - ideálna na malé predmety s detailami. Plastelína je teplostála, odolá aj dlhšiemu mieseniu v rukách a nevysychá na vzduchu. Z detských rúk sa dá ľahko zmyť vodou a mydlom, z oblečenia je vyprateľná.

Materiálové zloženie: 100 % rastlinný pôvod, bezlepkový, môže ho tiež používať pacient s celiakiou úplne bezpečne

Balenie obsahuje 18 odtieňov v 20 g kúskoch, ktoré sú navzájom miešateľné, čím vznikajú nové, melírované či dúhové odtiene.

Práca s plastelínou podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, manuálnu zručnosť, hmatové a vizuálne vnímanie, trpezlivosť, sústredenosť i kreativitu. 

SKU 1141234
Značka Giotto
Krajina pôvodu Taliansko
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 8000144001255
Upozornenia Nevhodné pre deti do 2 rokov. Obsahuje malé časti, po prehltnutí môžu spôsobiť udusenie. Deti do 3 rokov musia byť pod dozorom dospelej osoby.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško