Pizzeria Sylvanian Families

Dedinská Pizzeria obsahuje nástroje a prísady pre výrobu tej najchutnejšej pizze! Skombinujte ju s Obchodom s potravinami (predávané samostatne) a užite si tak viac zábavy.Sada obsahuje: hlavnú budovu, podlahu, 2x plot, malé a veľké okno, pec na pizzu, lopatu na pizzu, predajný pult, 2x tanier na pizzu, valček na cesto, ... krájač pizze, mlynček na korenie, strúhadlo na syr, syr, tácku na syr, základ na pizzu, paradajkovú pizzu celú, paradajkovú pizzu krájanú, pizzu s morskými plodmi celú, pizzu s morskými plodmi 3/4, 2 kúsky pizze s morskými plodmi, stôl, 2 stoličky a menuJe ideálna na rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu či koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj vizuálneho a priestorového vnímania, slovnej zásoby, fantázie a predstavivosti.Materiálové zloženie: plast, guma, textilRozmery: 20,5 x 26 x 23 cmVhodné pre deti od 3 rokov. Jednotlivé sady, prvky a prostredia možno ľubovoľne kombinovať.

čítať viac čítať menej

26.90€

Dostupné ihneď

26.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Dedinská Pizzeria obsahuje nástroje a prísady pre výrobu tej najchutnejšej pizze! Skombinujte ju s Obchodom s potravinami (predávané samostatne) a užite si tak viac zábavy.

Sada obsahuje: hlavnú budovu, podlahu, 2x plot, malé a veľké okno, pec na pizzu, lopatu na pizzu, predajný pult, 2x tanier na pizzu, valček na cesto, krájač pizze, mlynček na korenie, strúhadlo na syr, syr, tácku na syr, základ na pizzu, paradajkovú pizzu celú, paradajkovú pizzu krájanú, pizzu s morskými plodmi celú, pizzu s morskými plodmi 3/4, 2 kúsky pizze s morskými plodmi, stôl, 2 stoličky a menu

Je ideálna na rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu či koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj vizuálneho a priestorového vnímania, slovnej zásoby, fantázie a predstavivosti.

Materiálové zloženie: plast, guma, textil

Rozmery: 20,5 x 26 x 23 cm

Vhodné pre deti od 3 rokov. Jednotlivé sady, prvky a prostredia možno ľubovoľne kombinovať.

SKU 1175652
Značka Sylvanian Families
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 5054131053249
Kód produktu 218.5324
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Sylvanian Families
Rodinky Sylvanian Families sú založené na troch princípoch: Príroda, Rodina a Láska. Tieto sú deťom veľmi dobre známe, takže hranice predstavivosti pri hre s hračkami Sylvanian sú neobmedzené. Deti si pri hre rozvíjajú sociálne cítenie a postavenie v rôznych životných rolách. Hračky s postavičkami Sylvanian Families predstavujú dlhú medzinárodnú históriu. Boli vyvinuté v roku 1985 v Japonsku a odtiaľ sa postupne rozšírili cez Veľú Britániu do sveta.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško