Pixle veľké 50ks

Balíček 50 ks veľkých silikónových pixelov z dielne značky Pixie Crew, ktoré sú v ponuke až v 24-roch farebných prevedeniach! Patentovaný tvar zaručuje ich stabilné prichytenie na silikónový panel so špeciálne tvarovanými bodmi. Sú kompatibilné pre všetky produkty Pixie Crew, ktoré majú v popise veľké pixely (s taškami cez rameno ... s označením PXB-03 a PXB-04, detským ruksakom č. PXB-07 a študentským ruksakom č. PXB-05 a tiež pixie podložkou o rozmere A4 č. PXX-01-24 - v rôznych farebných prevedeniach).Pri hre s Pixie Crew a pri vytváraní svojho vlastného dizajnu deti zažijú kopec tvorivej zábavy. Potrénujú si motoriku, predstavivosť aj individuálnu kreativitu.Upozornenie: Balíček 50 ks pixelov sa dodáva len v jednom farebnom prevedení podľa preferencí zákazníka, mixové balíčky v rôznych farbách v ponuke nemáme. Foto pri produkte je len ilustračné.Rozmery veľkého pixla: 1 x 1 x 0,5 cm

čítať viac čítať menej

0.96€

Bežná cena 1.00€

Dostupné ihneď

1.00€

Rezervujte v 5 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Balíček 50 ks veľkých silikónových pixelov z dielne značky Pixie Crew, ktoré sú v ponuke až v 24-roch farebných prevedeniach!

Patentovaný tvar zaručuje ich stabilné prichytenie na silikónový panel so špeciálne tvarovanými bodmi. Sú kompatibilné pre všetky produkty Pixie Crew, ktoré majú v popise veľké pixely (s taškami cez rameno s označením PXB-03 a PXB-04, detským ruksakom č. PXB-07 a študentským ruksakom č. PXB-05 a tiež pixie podložkou o rozmere A4 č. PXX-01-24 - v rôznych farebných prevedeniach).

Pri hre s Pixie Crew a pri vytváraní svojho vlastného dizajnu deti zažijú kopec tvorivej zábavy. Potrénujú si motoriku, predstavivosť aj individuálnu kreativitu.

Upozornenie: Balíček 50 ks pixelov sa dodáva len v jednom farebnom prevedení podľa preferencí zákazníka, mixové balíčky v rôznych farbách v ponuke nemáme. Foto pri produkte je len ilustračné.

Rozmery veľkého pixla: 1 x 1 x 0,5 cm

SKU 1173460
Značka Pixie Crew
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 702811686441
Kód produktu 726.PXP-02-01
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško