Píšťalka vtáčik

Roztomilá drevená píštalka v podobe vtáčika v 3 farebných prevedeniach, ideálna aj na cesty! Zabaví, rozveselí a stimuluje u detí ich audiovizuálne vnímanie.Materiálové zloženie: drevo a zdravotne nezávadné farbyRozmery: cca 9 x 5,5 cmHmotnosť: 0,022 kgUpozornenie: V prípade, že ako zákazník preferujete jeden z troch farebných prevedení píštalky (ružová, modrá, ... žltá) pripíšte to prosím do poznámky v objednávke. Ak tak neurobíte, výber motívu bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane v prípade, že vami zvolený motív nebude skladom.

čítať viac čítať menej

2.90€

Dostupné ihneď

2.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Roztomilá drevená píštalka v podobe vtáčika v 3 farebných prevedeniach, ideálna aj na cesty! Zabaví, rozveselí a stimuluje u detí ich audiovizuálne vnímanie.

Materiálové zloženie: drevo a zdravotne nezávadné farby

Rozmery: cca 9 x 5,5 cm

Hmotnosť: 0,022 kg

Upozornenie: V prípade, že ako zákazník preferujete jeden z troch farebných prevedení píštalky (ružová, modrá, žltá) pripíšte to prosím do poznámky v objednávke. Ak tak neurobíte, výber motívu bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane v prípade, že vami zvolený motív nebude skladom.

SKU 1175607
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4013594619714
Kód produktu 48.61971
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško