Piqipi Taška

Všetky interaktívne knižky Piqipi teraz hravo zmestíte do tejto veselej farebnej tašky - a hor sa na výlet alebo kamkoľvek sa s nimi rozhodnete vybrať!Pevné tašky s hebkými rúčkami poslúžia ako prenosný obal na knihy, ale využiť ich môžete aj ako praktický doplnok na prechádzky či výlety. Rovnako ako knižky ... Piqipi, tak aj každá taška Piqipi je ručne ušitá z kvalitných materiálov. Interaktívne textilné knižky Piqipi deti milujú. Sú určené deťom od troch rokov a množstvo podnetov na zapínanie, spájanie či prevliekanie cibria jemnú detskú motoriku. Rozmery tašky: 28 × 27 cmPoznámka: taška je predávaná samostatne, nie spolu s Piqipi knižkou

čítať viac čítať menej

9.15€

Bežná cena 12.20€

Dostupné ihneď

12.20€

Rezervujte v 6 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Všetky interaktívne knižky Piqipi teraz hravo zmestíte do tejto veselej farebnej tašky - a hor sa na výlet alebo kamkoľvek sa s nimi rozhodnete vybrať!

Pevné tašky s hebkými rúčkami poslúžia ako prenosný obal na knihy, ale využiť ich môžete aj ako praktický doplnok na prechádzky či výlety. Rovnako ako knižky Piqipi, tak aj každá taška Piqipi je ručne ušitá z kvalitných materiálov.

Interaktívne textilné knižky Piqipi deti milujú. Sú určené deťom od troch rokov a množstvo podnetov na zapínanie, spájanie či prevliekanie cibria jemnú detskú motoriku.

Rozmery tašky: 28 × 27 cm

Poznámka: taška je predávaná samostatne, nie spolu s Piqipi knižkou

SKU 1175139
Značka Piqipi
Krajina pôvodu Slovensko
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 703856894969
Kód produktu 715.4969
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško