Pieskovanie Opica

Máte doma malého kreatívca? Tak potom je táto sada na pieskovanie určená práve pre neho! Môže si ňou vytvoriť svoje vlastné majstrovské dielo, a to použítím 8 rôznych farieb s pieskom v tubách. Dieťa sype piesok do požadovaných políčok, fiksuje ich lepidlom a vytvára tak svoj obraz.Hračka rozvíja kreatívne myslenie, ... estetické cítanie, predstavivosť a jemnú detskú motoriku.Rozmery produktu: 24 x 24 x 1 cmOdporúčaný vek: 4 - 7 rokov

čítať viac čítať menej

7.27€

Bežná cena 7.99€

Dostupné ihneď

7.99€

Rezervujte v 6 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Máte doma malého kreatívca? Tak potom je táto sada na pieskovanie určená práve pre neho! Môže si ňou vytvoriť svoje vlastné majstrovské dielo, a to použítím 8 rôznych farieb s pieskom v tubách. Dieťa sype piesok do požadovaných políčok, fiksuje ich lepidlom a vytvára tak svoj obraz.

Hračka rozvíja kreatívne myslenie, estetické cítanie, predstavivosť a jemnú detskú motoriku.

Rozmery produktu: 24 x 24 x 1 cm

Odporúčaný vek: 4 - 7 rokov

SKU 1173703
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 6943478011472
Kód produktu 38.5115
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, šnúry, nebezpečenstvo udusenia, uškrtenia.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško