Pexeso zvieratká drevené

Klasické pexeso s hravými zvieracími motívmi je svojím štýlom a vizuálnym prevedením určené pre našich najmenších. Potrénuje úchop, jemnú detskú motoriku, koordináciu očí a rúk, ale aj pamäť, sústredenosť, predstavivosť či vizuálne vnímanie. Obsahuje 32 ks, a teda 16 samostatných párov. Materiálové zloženie: drevo Hmotnosť: 0,32 kg Rozmery jedného dielika: 5 x 5 cm ...

čítať viac čítať menej

11.18€

Bežná cena 14.90€

Dostupné ihneď

14.90€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Klasické pexeso s hravými zvieracími motívmi je svojím štýlom a vizuálnym prevedením určené pre našich najmenších.

Potrénuje úchop, jemnú detskú motoriku, koordináciu očí a rúk, ale aj pamäť, sústredenosť, predstavivosť či vizuálne vnímanie. Obsahuje 32 ks, a teda 16 samostatných párov.

Materiálové zloženie: drevo

Hmotnosť: 0,32 kg

Rozmery jedného dielika: 5 x 5 cm

SKU 1151619
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4013594567008
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško