Pexeso s hmotnosťami

Pexeso obsahuje 12 samostatných dielikov (6 párov), ktoré dieťa poťažkáva v rukách a senzitívne hľadá dieliky s rovnakou hmotnosťou. Komu sa podarí nájsť najviac rovnako ťažkých párov, vyhráva! Hra u detí rozvíja úchop, jemnú motoriku, hmatové a zmyslové vnímanie, ale aj predstavivosť. Materiálové zloženie: drevo Hmotnosť: 0,96 kg Rozmery jedného trojbokého hranola: 6,7 x 6,7 ... x 5,8 cm

čítať viac čítať menej

24.90€

Dostupné ihneď

24.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Pexeso obsahuje 12 samostatných dielikov (6 párov), ktoré dieťa poťažkáva v rukách a senzitívne hľadá dieliky s rovnakou hmotnosťou. Komu sa podarí nájsť najviac rovnako ťažkých párov, vyhráva!

Hra u detí rozvíja úchop, jemnú motoriku, hmatové a zmyslové vnímanie, ale aj predstavivosť.

Materiálové zloženie: drevo

Hmotnosť: 0,96 kg

Rozmery jedného trojbokého hranola: 6,7 x 6,7 x 5,8 cm

SKU 1160074
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4013594566841
Kód produktu 48.56684
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško