Pexeso Princezná

Pexeso Princezná je klasická nadčasová spoločenská hra, ktorá zabaví malých aj veľkých. Zvíťazí v nej ten, komu pamäť slúži najlepšie! Hra však stimuluje aj rozvoj ďalších kognitívnych schopností, ale tiež jemnú motoriku. Pexeso obsahuje 12 párov nádherne ilustrovaných obrázkov princezien. Zabalené je v praktickom mini boxe, vhodnom aj na cestovanie. ... Rozmer jednotlivých obrázkov: priemer 6cm Rozmer balenia: 7x7x7 c m Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov.

čítať viac čítať menej

6.69€

Bežná cena 6.90€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Pexeso Princezná je klasická nadčasová spoločenská hra, ktorá zabaví malých aj veľkých. Zvíťazí v nej ten, komu pamäť slúži najlepšie! Hra však stimuluje aj rozvoj ďalších kognitívnych schopností, ale tiež jemnú motoriku.

  • Pexeso obsahuje 12 párov nádherne ilustrovaných obrázkov princezien.
  • Zabalené je v praktickom mini boxe, vhodnom aj na cestovanie.
  • Rozmer jednotlivých obrázkov: priemer 6cm
  • Rozmer balenia: 7x7x7 c m

Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov.

SKU 1170965
Značka Mudpuppy
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 9780735347632
Kód produktu 662 4763
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Mudpuppy
Americká značka MUDPUPPY má na konte bezmála 180 ocenení. Dôvodom je ich originalita, nápaditý dizajn a edukačná hodnota. Puzzle, skladačky a spoločenské hry Mudpuppy sa predávajú v obchodoch najprestížnejších múzeí sveta. Deťom dokážu zábavne a zrozumiteľne priblížiť okrem abecedy, čísel, geografie či ríše zvierat aj také témy, ako je pop-art, surrealizmus či feminizmus.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou