Pexeso Lode a kapitáni

Podobá sa loď svojmu kapitánovi či kapitán svojej lodi? Počas nekonečne dlhého času, ktorý spolu trávia na otvorenom mori, sa obaja veľmi zblíži. Porovnávaním farieb a tvarov ale nakoniec zistíte, ktorá loď patrí ktorému kapitánovi. Táto hra precvičuje pamäť, tvary a farby a je vhodná pre deti od 3 rokov. ... Pexeso Lode a kapitáni obsahuje 2 x 10 ks kariet a je určená pre 2 - 4 hráčov. Trvanie: 10 minútVeĺkosť balenia: 21 x 21 cmVeľkosť kartičiek: 7,5 x 7,5 cm

čítať viac čítať menej

16.90€

Dostupné ihneď

16.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Podobá sa loď svojmu kapitánovi či kapitán svojej lodi? Počas nekonečne dlhého času, ktorý spolu trávia na otvorenom mori, sa obaja veľmi zblíži. Porovnávaním farieb a tvarov ale nakoniec zistíte, ktorá loď patrí ktorému kapitánovi. Táto hra precvičuje pamäť, tvary a farby a je vhodná pre deti od 3 rokov.

Pexeso Lode a kapitáni obsahuje 2 x 10 ks kariet a je určená pre 2 - 4 hráčov.

Trvanie: 10 minút

Veĺkosť balenia: 21 x 21 cm

Veľkosť kartičiek: 7,5 x 7,5 cm

SKU 1170856
Značka Marbushka
Krajina pôvodu Maďarsko
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 5999559660504
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Marbushka
Prekrásne spoločenské hry MARBUSHKA vznikli z tých najúprimnejších pohnútok - Beatrix Bohony a Laszlo Zold chceli ponúknuť skutočne hodnotné hračky ich vlastnej dcére. Manželia veria, že vzťah ku kráse a kvalite v deťoch treba pestovať od malička. A rovnako aj ekologické zmýšľanie. Aj preto sú ich hry z recyklovaných prírodných materiálov a vyrábajú sa priamo v Maďarsku.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško