Pexeso Emma a Janka

Pexeso Emmma a Janka je klasická nadčasová spoločenská hra, ktorá zabaví malých aj veľkých. Zvíťazí v nej ten, komu pamäť slúži najlepšie! Hra však stimuluje aj rozvoj ďalších kognitívnych schopností, ale tiež jemnú motoriku.Okrem hľadania dvoch rovnakých párov môžete kartičky pexesa pospájať do príbehu. Ten vám odhalí, ako svoj voľný čas ... trávia bábiky Emma a Janka.Pexeso je vyrobené z recyklovaných prírodných materiálov priamo v Maďarsku, kde sa nádherné spoločenské hry Marbushka zrodili z tých najúprimnejších pohnútok. Rodičia Beatrix a Laszlo chceli ponúknuť skutočne hodnotné hračky ich vlastnej dcére. Každá hra, ktorá opúšťa ich rodinnú dielňu je skutočne dokonalá.Rovnako ako originálne a hravé pexeso Emma a Janka. ktoré je ideálnym darčekom pre deti od 3 rokov.Veľkosť balenia: 21 x 21 cmVeľkosť kartičiek: 6 x 6 cmBalenie obsahuje 2 x 20 kartičiek

čítať viac čítať menej

16.90€

Momentálne nedostupné

16.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Pexeso Emmma a Janka je klasická nadčasová spoločenská hra, ktorá zabaví malých aj veľkých. Zvíťazí v nej ten, komu pamäť slúži najlepšie! Hra však stimuluje aj rozvoj ďalších kognitívnych schopností, ale tiež jemnú motoriku.

Okrem hľadania dvoch rovnakých párov môžete kartičky pexesa pospájať do príbehu. Ten vám odhalí, ako svoj voľný čas trávia bábiky Emma a Janka.

Pexeso je vyrobené z recyklovaných prírodných materiálov priamo v Maďarsku, kde sa nádherné spoločenské hry Marbushka zrodili z tých najúprimnejších pohnútok. Rodičia Beatrix a Laszlo chceli ponúknuť skutočne hodnotné hračky ich vlastnej dcére. Každá hra, ktorá opúšťa ich rodinnú dielňu je skutočne dokonalá.

Rovnako ako originálne a hravé pexeso Emma a Janka. ktoré je ideálnym darčekom pre deti od 3 rokov.

Veľkosť balenia: 21 x 21 cm

Veľkosť kartičiek: 6 x 6 cm

Balenie obsahuje 2 x 20 kartičiek

SKU 1170854
Značka Marbushka
Krajina pôvodu Maďarsko
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 5999559660641
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško