Pexeso drevené Farma

Klasické pexeso s hravými motívmi zo života na farme je svojím štýlom a vizuálnym prevedením určené pre našich najmenších. Potrénuje im úchop, jemnú detskú motoriku, koordináciu pohybov očí a rúk, ale hlavne pamäť, sústredenosť, predstavivosť či vizuálne vnímanie. Obsahuje 16 ks, a teda 8 samostatných párov.Materiálové zloženie: drevoRozmery jedného dielika: 5 x 5 cmHmotnosť: 0,15 ... kg

čítať viac čítať menej

9.90€

Momentálne nedostupné

9.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Klasické pexeso s hravými motívmi zo života na farme je svojím štýlom a vizuálnym prevedením určené pre našich najmenších. Potrénuje im úchop, jemnú detskú motoriku, koordináciu pohybov očí a rúk, ale hlavne pamäť, sústredenosť, predstavivosť či vizuálne vnímanie. Obsahuje 16 ks, a teda 8 samostatných párov.

Materiálové zloženie: drevo

Rozmery jedného dielika: 5 x 5 cm

Hmotnosť: 0,15 kg


SKU 1175609
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 4013594568074
Kód produktu 48.56807
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško