Pexeso Doprava

Pexeso sa vyznačuje hravým dizajnom a obsahuje 12 párov obrázkov v kruhovom tvare o priemere 6 cm s motívom dopravných prostriedkov. Je hrdým víťazom Oppenheim Gold Award.U detí podporujete jemnú motoriku, úchop, koordináciu pohybov očí a rúk, ale aj vizuálne vnímanie, koncentráciu, pozornosť a pamäť. Balené je v skladnej papierovej krabičke, ... vhodnej aj na cestovanie.Rozmery balenia: 7 x 7 x 7 cm

čítať viac čítať menej

6.69€

Bežná cena 6.90€

Momentálne nedostupné

6.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Pexeso sa vyznačuje hravým dizajnom a obsahuje 12 párov obrázkov v kruhovom tvare o priemere 6 cm s motívom dopravných prostriedkov. Je hrdým víťazom Oppenheim Gold Award.

U detí podporujete jemnú motoriku, úchop, koordináciu pohybov očí a rúk, ale aj vizuálne vnímanie, koncentráciu, pozornosť a pamäť. 

Balené je v skladnej papierovej krabičke, vhodnej aj na cestovanie.

Rozmery balenia: 7 x 7 x 7 cm

SKU 1170966
Značka Mudpuppy
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 9780735347526
Kód produktu 662 4752
Mudpuppy
Americká značka MUDPUPPY má na konte bezmála 180 ocenení. Dôvodom je ich originalita, nápaditý dizajn a edukačná hodnota. Puzzle, skladačky a spoločenské hry Mudpuppy sa predávajú v obchodoch najprestížnejších múzeí sveta. Deťom dokážu zábavne a zrozumiteľne priblížiť okrem abecedy, čísel, geografie či ríše zvierat aj také témy, ako je pop-art, surrealizmus či feminizmus.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško